مراسم تکريم و معارفه فرماندار شهرستان خانميرزا برگزار شد.

کد خبر: 167946 تاریخ انتشار: 1401/02/06 12:04:25
نمایش: 379
اخبار
مراسم تکريم و معارفه فرماندار شهرستان خانميرزا با حضور مسئولين استاني و شهرستاني و خانواده هاي شهدا و ايثارگران برگزار شد.

مراسم تکريم و معارفه فرماندار شهرستان خانميراز با حضور معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري، نماينده مردم شريف شهرستان هاي خانميرزا و لردگان در مجلس شوراي اسلامي، امام جمعه شهرستان، مديرکل دفتر سياسي انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري و جمعي از مسئولين و خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران در محل فرمانداري برگزار گرديد.
حسين باميري نماينده مردم شريف شهرستان هاي خانميرزا و لردگان در مجلس شوراي اسلامي با اعلام سفر قريب الوقوع رياست محترم جمهوري به استان از همه مسئولان استان به ويژه دو شهرستان تابعه خواست با برنامه هاي مدون و برنامه ريزي شده و عملياتي آماده بوده تا در مسير توسعه و پيشرفت استان قدم برداشته تا گره اي از مشکلات معيشتي و اقتصادي مردم حل شود.
يوسف مرادي فرماندار سابق نيز ضمن طلب حلاليت از همه مردم شهرستان خانميرزا اقدامات صورت گرفته در مدت دو و نيم سال فرمانداري خود از مشکلات و موانع بر سر راه فرمانداري گلايه نمود و خواستار همکاري و همراهي با فرماندار جديد شد.
محسن حسين‌ميرزايي، معاونت سياسي، اجتماعي و امنيتي استانداري در پايان ضمن ابلاغ فرماندار جديد از زحمات فرماندار سابق تقدير و تشکر به عمل آورد و از همه مردم استان خواست در همه امور به ويژه در راستاي رشد و تعالي استان و شهرستان با يکديگر همدل، همرنگ و متحد باشند و رمز عبور از مشکلات و ماندگاري در بالاترين درجات علمي و اقتصادي را مشارکت عمومي و حاکثري در همه امور سياسي، اقتصادي، فرهنگي و ديني دانست.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/11/10